Silviu Dumitru, HotNews

1661 articole publicate pe HotNews 256 in feb. 2021
28 feb. 2021 ​VIDEO Verona vs Juventus 1-1 / Golul lui Cristiano Ronaldo, insuficient pentru oaspeți
28 feb. 2021 "Nu este normal" - Ce a declarat Pep Guardiola după ce Manchester City a ajuns la 20 de victorii consecutive
28 feb. 2021 ​VIDEO Elisha Sam, golul sfârșitului de săptămână - Belgianul a înscris cu o execuție acrobatică
28 feb. 2021 ​Box: Saul ''Canelo'' Alvarez şi-a apărat cu succes centurile: "Nu contează că adversarii sunt mai mari"
28 feb. 2021 ​ATP Singapore: Alexei Popyrin a câștigat primul său titlu - Victorie în trei seturi cu Alexander Bublik
28 feb. 2021 Fosta echipă a lui Cosmin Olăroiu, campioana en-titre a Chinei, s-a desființat
28 feb. 2021 Conchita Martinez a fost testată pozitiv cu noul coronavirus
28 feb. 2021 ​VIDEO Accidentări grave la Val di Fassa, în proba feminină de Super G
28 feb. 2021 ​WTA Doha: Gabriela Ruse, eliminată în turul doi al calificărilor - România, fără reprezentante pe tabloul principal
28 feb. 2021 Liga 2: Petrolul Ploiești și Farul Constanța, victorii împotriva echipelor din Târgu Jiu
28 feb. 2021 ​Premier League: Gareth Bale, omul meciului pentru Tottenham / Arsenal, victorie pe terenul lui Leicester
28 feb. 2021 ​ATP Montpellier: David Goffin a câștigat al cincilea titlu al carierei, primul după o pauză de aproape patru ani
28 feb. 2021 Inter Milano, lider detașat în Serie A (3-0 vs Genoa)
28 feb. 2021 VIDEO Nicolae Stanciu și Cristian Ganea, goluri spectaculoase pentru Slavia Praga și Aris Salonic
28 feb. 2021 VIDEO Liga 1: Sepsi Sfântu Gheorghe, victorie în deplasare (2-1 vs Hermannstadt)
28 feb. 2021 Al doilea cel mai rapid om din lume: "​Prefer să ratez Jocurile Olimpice decât să fiu vaccinat"
28 feb. 2021 Ladislau Boloni, remiză în campionatul Greciei (1-1 vs AEK Atena)
28 feb. 2021 VIDEO Liga 1: Victorie importantă pentru FCSB (2-0 vs FC Botoșani)
28 feb. 2021 Dinamo Kiev, antrenată de Mircea Lucescu, victorie în campionatul Ucrainei (4-1 vs Lviv)
27 feb. 2021 Adrian Ursea, victorie în Ligue 1 / Un fundaș de origine română, decisiv pentru OGC Nice (2-1 vs Rennes)
27 feb. 2021 Bundesliga: Eintracht Frankfurt, pas greșit în cursa pentru un loc fruntaș (1-2 vs Werder Bremen)
27 feb. 2021 Jorge Sampaoli, noul antrenor al echipei Olympique Marseille
27 feb. 2021 Rafael Nadal, forfait pentru turneul de la Acapulco
27 feb. 2021 WTA Adelaide: Iga Swiatek a câștigat al doilea titlu al carierei
27 feb. 2021 Care este starea lui Tiger Woods la patru zile după accidentul rutier din Los Angeles
27 feb. 2021 WTA Doha: Monica Niculescu, eliminată în primul tur al calificărilor
27 feb. 2021 ​Liga 2: Dunărea Călărași a urcat pe podium (1-0 vs CSM Reșița) / Rezultatele zilei
27 feb. 2021 VIDEO Liga 1: UTA Arad, victorie pe terenul lui Gaz Metan Mediaș
27 feb. 2021 Două dintre fiicele lui Diego Maradona au fost audiate în cazul morţii starului argentinian
27 feb. 2021 Manchester City vs West Ham United 2-1 / Fundașii îi aduc lui Guardiola victoria consecutivă cu numărul 20
27 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: Academica Clinceni vs Astra Giurgiu 1-1 / Adi Popa, reușită spectaculoasă
27 feb. 2021 Marius Șumudică, remiză în campionatul Turciei / Rizespor a jucat în superioritare numerică din minutul 31
27 feb. 2021 ​Bundesliga: Victorii categorice pentru Bayern Munchen și Borussia Dortmund
27 feb. 2021 Marius Șumudică, după al șaselea meci fără victorie la Rizespor: "Nici Mourinho nu ar obţine rezultate bune aici"
27 feb. 2021 ​La Liga: FC Barcelona, la două puncte în spatele liderului (2-0 vs Sevilla)
27 feb. 2021 ​Ligue 1: Dijon vs PSG 0-4 / "Dublă" pentru Kylian Mbappe
27 feb. 2021 ​Judo: Trei români au câștigat aurul la Openul European de la Praga
27 feb. 2021 WTA Lyon: Jaqueline Cristian și Laura Paar au fost eliminate în primul tur al calificărilor
27 feb. 2021 ​Liga 1: Chindia Târgoviște vs CSU Craiova 1-0 / Iacob a ratat un penalti, dar a înscris golul decisiv
26 feb. 2021 ​Liga 2: Universitatea Cluj vs CSM Slatina 2-1 / Gazdele au înscris golul decisiv în minutul 90+5
26 feb. 2021 ​EURO 2020: Guvernul britanic dezminte speculaţiile privind găzduirea tuturor meciurilor
26 feb. 2021 ​Liga 1: Dinamo București vs FC Viitorul 0-5 / "Câinii", în cadere liberă
26 feb. 2021 ​EHF European League: Dinamo București, victorie la limită pe terenul lui Sporting Lisabona
25 feb. 2021 Președintele FRF acuză LPF: "Doreşte controlul arbitrajului şi să-l tranzacţioneze"
25 feb. 2021 OFICIAL Simona Halep va participa la Miami Open -
25 feb. 2021 ​Europa League: Rangers, Ajax, Arsenal, Molde, Granada, Șahtior și Villarreal s-au calificat în optimi
25 feb. 2021 Thierry Henry a demisionat de la CF Montreal: "Faptul că suntem separaţi este prea dureros pentru mine şi pentru copiii mei"
25 feb. 2021 ​Europa League: Dinamo Kiev, antrenată de Mircea Lucescu, merge mai departe / Lista echipelor calificate în optimi
24 feb. 2021 LPF vrea să permită consumul de bere pe arenele din România
24 feb. 2021 ​WTA Doha: Competiția mai pierde un nume important - Ashleigh Barty a declarat forfait
24 feb. 2021 VIDEO ​Europa League: Tottenham prima echipă calificată în sferturi - Dele Alli, execuție spectaculoasă
24 feb. 2021 "Este exclus ca EURO să nu se dispute în acest an" / Ce a spus consilierul medical al UEFA despre prezența fanilor pe stadioane
24 feb. 2021 ​La Liga: Barcelona vs Elche 3-0 / Lionel Messi a marcat de două ori
24 feb. 2021 Champions League: Real Madrid și Manchester City au obținut victorii în deplasare
23 feb. 2021 ​Euro 2022, preliminarii: România, victorie în ultimul meci din grupă (1-0 vs Croația)
23 feb. 2021 Pau Gasol s-a întors la Barcelona după aproape 20 de ani
23 feb. 2021 OFICIAL Dan Petrescu nu mai este antrenorul lui Kayserispor - Motivul separării
23 feb. 2021 ​Liga 2: Petrolul Ploiești a urcat pe loc de play-off (1-0 vs Metaloglobus)
23 feb. 2021 ​EHF European League: USAM Nimes vs Dinamo București 32-29 / "Dulăii" rămân pe locul 5
23 feb. 2021 ATP Montpellier: Andy Murray a fost eliminat în primul tur (Rezultatele zilei)
23 feb. 2021 Champions League: Chelsea, victorie pe Arena Națională (1-0 vs Atletico Madrid) / Bayern Munchen, cu un pas în sferturi (4-1 vs Lazio)
22 feb. 2021 ​Liga 1: UTA Arad vs FC Botoșani 0-0 / Oaspeții continuă seria meciurilor fără înfrângere
22 feb. 2021 Marius Șumudică rămâne fără victorie pe banca lui Rizespor (1-1 vs Ankaragucu)
22 feb. 2021 Luis Suarez, despre modul în care Barcelona s-a descotorosit de el: "Mi-au spus că sunt bătrân şi că nu mai pot juca la cel mai înalt nivel"
22 feb. 2021 Ladislau Boloni, înfrângere în campionatul Greciei (0-1 vs Panetolikos)
22 feb. 2021 ​Liga 1: Meciul dintre FC Viitorul și Poli Iași, întrerupt din cauza ceții dense
21 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: CFR Cluj, la egalitate de puncte cu liderul FCSB (1-0 vs Gaz Metan Mediaș)
21 feb. 2021 ​EHF European Cup: CSM București a ratat calificarea în sferturi
21 feb. 2021 Premier League: Manchester City, a 18-a victorie consecutivă (1-0 vs Arsenal)
21 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: Astra Giurgiu vs Dinamo București 2-0 / Vali Gheorghe, lovitură liberă executată perfect
21 feb. 2021 Mircea Lucescu, doar remiză în campionatul Ucrainei / Golul egalizator, înscris în minutul 90+2
20 feb. 2021 ​Liga 1: Remiză între Sepsi Sfântu Gheorghe și Academica Clinceni
20 feb. 2021 ​Bundesliga: Bayern Munchen, înfrângere pe terenul lui Eintracht Frankfurt
20 feb. 2021 ​EHF European Cup: Minaur Baia Mare s-a calificat în sferturile de finală
20 feb. 2021 La Liga: Atletico Madrid, învinsă acasă după aproape 15 luni (0-2 vs Levante)
20 feb. 2021 ​Premier League: Liverpool a suferit a patra înfrângere consecutivă (0-2 vs Everton)
20 feb. 2021 VIDEO Liga 1: FCSB a pus capăt seriei negative (1-0 vs Chindia Târgoviște)
20 feb. 2021 VIDEO Borussia Dortmund, victorie categorică în Revierderby (4-0 vs Schalke) - Erling Haaland, execuție spectaculoasă
19 feb. 2021 ​Europa League, 16-imi: Glasgow Rangers, victorie spectaculoasă în deplasare - Ianis Hagi, introdus pe teren în minutul 74 (Rezultatele serii)
19 feb. 2021 Arbitrajul lui Istvan Kovacs, criticat după meciul dintre Braga și AS Roma: "A fost slab, sub calitatea celor două echipe"
19 feb. 2021 VIDEO Daria Kasatkina a câștigat al treilea titlu al carierei / Victorie în trei seturi cu Marie Bouzkova
19 feb. 2021 Australian Open: Elise Mertens și Aryna Sabalenka au câștigat proba de dublu feminin
19 feb. 2021 NBA: Cum arată echipele pentru All Star Game 2021
19 feb. 2021 Mikkel Hansen va juca la Aalborg începând din 2022 - Danezul se va despărți de PSG după zece ani
19 feb. 2021 Postarea surprinzătoare a lui Nick Kyrgios după eliminarea de la Australian Open a lui Rafael Nadal
19 feb. 2021 ​Australian Open: Daniil Medvedev, în finală după ce a trecut fără emoții de Stefanos Tsitsipas (6-4, 6-2, 7-5)
19 feb. 2021 ​CE Volei (f): Cluj-Napoca, printre orașele care vor găzdui competiția
19 feb. 2021 Săritura în înălțime: Blanka Vlasic, dublă campioană mondială, s-a retras la 37 de ani
19 feb. 2021 Eric de Oliveira, cel mai bun marcator străin din Liga 1, a revenit la Gaz Metan Mediaş
19 feb. 2021 ​Judo: Alexandru Raicu a câştigat categoria 73 kg la Grand Slam-ul de la Tel Aviv
19 feb. 2021 Rasism în fotbal - Wilfried Zaha a explicat de ce nu va mai îngenunchea înaintea meciurilor
19 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: FC Argeș, al 11-lea meci consecutiv fără înfrângere (1-0 vs FC Voluntari)
19 feb. 2021 ​EHF European League: Dinamo București a obținut a doua victorie (32-30 vs Tatran Preșov)
19 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: CSU Craiova, la un punct în spatele primelor clasate (1-0 vs FC Hermannstadt)
18 feb. 2021 Novak Djokovic, jucătorul cu cele mai multe săptămâni petrecut pe locul 1 în clasamentul ATP
18 feb. 2021 ​VIDEO Naomi Osaka, în finală după ce a învins-o categoric pe Serena Williams
18 feb. 2021 Serena Williams, în lacrimi la conferinta de presă: "Dacă m-aș retrage, nu aș anunța pe nimeni"
18 feb. 2021 ​VIDEO Jennifer Brady va juca prima finală de Grand Slam din carieră / Victorie în trei seturi cu Karolina Muchova
18 feb. 2021 ​VIDEO Mâncarea grecească, secretul victoriei - Naomi Osaka, aproape de al patrulea titlu de Grand Slam
18 feb. 2021 Phillip Island Trophy: Bianca Andreescu, învinsă în semifinale de Marie Bouzkova
18 feb. 2021 Naomi Osaka, noua șefă a tenisului feminin: "Nu are prea multe slăbiciuni"
18 feb. 2021 Serena Williams, după eliminarea de la Australian Open: "Vă iubesc, vă ador!"
18 feb. 2021 Novak Djokovic, în finală la Australian Open / Victorie în trei seturi cu Aslan Karatsev
18 feb. 2021 ​Clasamentul FIFA: România începe anul pe locul 37 - Ce poziții ocupă adversarele tricolorilor din preliminariile CM 2022
18 feb. 2021 Simona Halep a revenit în țară: "A trecut supărarea, sunt OK"
18 feb. 2021 ​Cupa Greciei: Panathinaikos, echipa antrenată de Ladislau Boloni, înfrângere în turul sferturilor (1-2 vs PAS Giannina)
18 feb. 2021 ​Europa League: Dinamo Kiev, antrenată de Mircea Lucescu, doar remiză pe teren propriu (1-1 vs Club Brugge)
18 feb. 2021 ​Liga 2 s-a reluat: Victorii pentru ASU Politehnica Timișoara și Universitatea Cluj
18 feb. 2021 ​Polo: România a ratat calificarea la JO de la Tokyo
18 feb. 2021 ​Europa League, 16-imi: Victorii pentru Manchester United, Tottenham, AS Roma, Olympiacos, Dinamo Zagreb și Young Boys Berna
17 feb. 2021 ​UEFA Youth League: Ediția 2020/2021 a fost anulată - FC Viitorul urma să joace cu APOEL
17 feb. 2021 Ilie Năstase, derapaj la adresa familiei Serenei Williams
17 feb. 2021 PCH, anunțul începutului de an pentru dinamoviști: "După ani de zile, salariile sunt plătite la zi"
17 feb. 2021 Gareth Bale, aproape de finalul carierei: "Întrebați-l pe Mourinho de ce nu joacă"
17 feb. 2021 ​La Liga: Atletico Madrid, doar remiză pe terenul lui Levante
17 feb. 2021 Porto, surpriza serii în Champions League (2-1 vs Juventus) - Borussia Dortmund, victorie importantă în deplasare (3-2 vs Sevilla)
16 feb. 2021 Răspunsul lui Ion Ion Țiriac pentru soțul Serenei Williams
16 feb. 2021 Novak Djokovic: "Mulţi dintre jucători mi-au spus că nu doresc să continue sezonul"
16 feb. 2021 VIDEO Liga 1: FC Argeș vs Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1 / Cristian Dumitru a înscris cu o "torpilă"
16 feb. 2021 ​LiveScore FC Barcelona vs PSG / RB Leipzig vs Liverpool (de la ora 22:00) - Echipele de start
16 feb. 2021 ​EHF European League: Înfrângere dramatică pentru Dinamo București (28-29 vs IFK Kristianstad)
16 feb. 2021 Liga 1: LPF a anunțat programul etapei cu numărul 25
15 feb. 2021 VIDEO Meci perfect pentru Claudiu Keșeru - Atacantul român a marcat patru goluri pentru Ludogorets
15 feb. 2021 Marco Rose va fi antrenorul Borussiei Dortmund din sezonul viitor
15 feb. 2021 Liga 1: FC Botoșani a înregistrat a patra victorie consecutivă (2-1 vs Gaz Metan Mediaș)
15 feb. 2021 Roger Federer va participa la turneul ATP de la Dubai
15 feb. 2021 VIDEO Președintele PSG, primire ostilă la Barcelona: "Hoţule, lasă-l în pace pe Messi"
15 feb. 2021 ​Liga 1: CFR Cluj ratează din nou ocazia de a urca pe primul loc (0-0 vs FC Voluntari) / Moment controversat la poarta ilfovenilor
14 feb. 2021 ​VIDEO Naomi Osaka, în sferturi după ce a salvat două mingi de meci cu Garbine Muguruza
14 feb. 2021 VIDEO Serena Williams, victorie în trei seturi cu Aryna Sabalenka / Americanca, adversara Simonei Halep dacă românca va trece de Iga Swiatek
14 feb. 2021 VIDEO FC Barcelona vs Deportivo Alaves 5-2 / "Dublă" și gol anulat pentru Lionel Messi
14 feb. 2021 VIDEO Liderul AC Milan, înfrângere surprinzătoare pe terenul Speziei
14 feb. 2021 VIDEO Grigor Dimitrov, victorie categorică în fața lui Dominic Thiem / Duel în sferturi cu surprinzătorul Aslan Karatsev
14 feb. 2021 Ce bornă impresionantă a atins Simona Halep după ce a învins-o pe Iga Swiatek
14 feb. 2021 Noua armă preferată a Simonei Halep: "Azi m-a ajutat mult. Cred că am făcut-o să comită multe greșeli"
14 feb. 2021 ​VIDEO Ce a spus Simona Halep despre confruntarea cu Serena Williams din sferturi
14 feb. 2021 ​Phillip Island Trophy: Patricia Țig s-a calificat în turul doi / Mihaela Buzărnescu a fost eliminată
14 feb. 2021 Liga 1: Poli Iași vs Astra Giurgiu 2-3 / Oaspeții au înscris de trei ori în 11 minute
14 feb. 2021 Iga Swiatek, după ce a fost eliminată de Simona Halep: "Aceasta e diferența. E grozav ce reușește"
14 feb. 2021 ​OFICIAL Bayern Munchen l-a transferat pe Dayot Upamecano - Ce sumă va primi RB Leipzig în schimbul fundașului francez
14 feb. 2021 Novak Djokovic, în sferturi după a 300-a victorie la turneele de Grand Slam (7-6, 4-6, 6-1, 6-4 vs Milos Raonic)
14 feb. 2021 ​Liga 1: CSU Craiova, remiză în deplasare (0-0 vs Academica Clinceni)
14 feb. 2021 Răzvan Lucescu, înfrângere în faţa noii echipe a lui Constantin Budescu (Damac vs Al Hilal 1-0)
14 feb. 2021 VIDEO Simona Halep și minciuna care a stârnit hohote de râs: "Mă uit, de ce?"
14 feb. 2021 La Liga: Real Madrid a revenit pe locul 2 (2-0 vs Valencia)
14 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: Surpriza etapei - Liderul FCSB, învins de FC Hermannstadt
14 feb. 2021 Ladislau Boloni, victorie mare în campionatul Greciei (2-1 vs Olympiacos)
13 feb. 2021 ​Australian Open: Andreea Mitu și Raluca Olaru, eliminate în turul secund al probei de dublu
13 feb. 2021 ​Australian Open: Când va avea loc meciul dintre Simona Halep și Iga Swiatek
13 feb. 2021 VIDEO Karolina Pliskova, învinsă în două seturi după ce a condus cu 5-0 în manșa secundă
13 feb. 2021 VIDEO Elina Svitolina, în optimi după ce a câștigat nouă game-uri la rând
13 feb. 2021 VIDEO Kaia Kanepi, învinsă în turul trei după ce a condus cu 7-5, 3-0 și a ratat o minge de meci
13 feb. 2021 VIDEO NBA: Los Angeles Lakers, a șaptea victorie consecutivă (115-105 vs Memphis Grizzlies)
13 feb. 2021 ​Australian Open: Horia Tecău și Marcelo Melo s-au calificat în optimile probei de dublu
13 feb. 2021 Phillip Island Trophy: Irina Begu și Ana Bogdan s-au calificat în turul doi
13 feb. 2021 ​Australian Open: Cum arată tabloul optimilor după ce Ashleigh Barty a trecut de Ekaterina Alexandrova
13 feb. 2021 ​Australian Open: Rafael Nadal, victorie în trei seturi / Programul optimilor
13 feb. 2021 Kayserispor, formația pregătită de Dan Petrescu, doar remiză deși a jucat în superioritate numerică din minutul 26
13 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: Chindia Târgoviște vs UTA Arad 1-1 / Oaspeții au egalat la ultima fază
13 feb. 2021 Premier League: Leicester vs Liverpool 3-1 / "Vulpile" au marcat de trei ori în șapte minute
13 feb. 2021 ​La Liga: Atletico Madrid, victorie muncită pe terenul Granadei, scor 2-1
13 feb. 2021 ​Liga Campionilor (handbal f): CSM București a terminat grupa pe locul 3 (22-25 vs Metz)
13 feb. 2021 Glasgow Rangers, victorie în Premiership (1-0 vs Kilmarnock) - Ianis Hagi a jucat până în minutul 79
13 feb. 2021 FOTO Cu lopata în mână - Mircea Lucescu, victorie la primul meci oficial din 2021
13 feb. 2021 ​Serie A: Juventus, tot mai departe de titlu (0-1 vs Napoli)
13 feb. 2021 ​Liga 1: Remiză între Dinamo București și Sepsi Sfântu Gheorghe
13 feb. 2021 Premier League: Pep Guardiola, victorie la scor de neprezentare în fața lui Jose Mourinho - Manchester City, lider detașat
12 feb. 2021 Rizespor, echipa antrenată de Marius Șumudică, înfrângere în campionatul Turciei
12 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: Încă o victorie pentru FC Argeș (1-0 vs FC Viitorul)
12 feb. 2021 ​Europa League: Unde se vor disputa meciurile Wolfsberg - Tottenham și Arsenal - Benfica
12 feb. 2021 Biatlon: Martin Ponsiluoma, noul campion mondial la sprint / Pe ce locuri s-au situat reprezentanții României
11 feb. 2021 Neymar ratează duelul cu FC Barcelona din Champions League / Cât va lipsi brazilianul de pe teren
11 feb. 2021 ​Cupa României: Astra Giurgiu și Viitorul Pandurii Târgu Jiu s-au calificat în sferturi
11 feb. 2021 Un arbitru a fost amenințat cu moartea după ce a eliminat doi jucători ai echipei FC Porto
11 feb. 2021 VIDEO Bayern Munchen a câștigat Mondialul Cluburilor (1-0 vs Tigres UANL)
11 feb. 2021 Cupa României: CSU Craiova, ultima echipă calificată în sferturile de finală
11 feb. 2021 Fernando Alonso, internat în spital după ce a fost implicat într-un accident rutier în Elveția
11 feb. 2021 ​LiveText Sorana Cîrstea vs Marketa Vondrousova (de la ora 02:00)
10 feb. 2021 Simona Halep și problemele medicale care nu îi dau pace: ​"Am simțit că pocnește ceva"
10 feb. 2021 ​EHF European League: Minaur Baia Mare, lider în Grupa C (40-27 vs Storhamar)
10 feb. 2021 Cupa României: Universitatea Cluj și Chindia Târgoviște s-au calificat în sferturi
10 feb. 2021 Programul zilei de joi - Simona Halep, Horia Tecău, Irina Begu și Mihaela Buzărnescu vor debuta în probele de dublu
10 feb. 2021 ​LiveText Dinamo București vs FCSB (de la ora 20:30) - Echipele de start
10 feb. 2021 ​Liga Campionilor (handbal f): Cele 16 echipe din grupe merg mai departe - CSM București și SCM Râmnicu Vâlcea, în optimi
10 feb. 2021 ​VIDEO Cupa Angliei: Manchester City s-a calificat în sferturi (3-1 vs Swansea)
10 feb. 2021 ​VIDEO Alexandru Crețu a înscris două goluri pentru NK Maribor (3-3 vs NK Domzale)
09 feb. 2021 Răzvan Lucescu, victorie categorică în campionatul Arabiei Saudite / Bafetimbi Gomis a înscris de patru ori
09 feb. 2021 Haltere: Federaţia Română riscă suspendarea după cele mai recente cazuri de dopaj - Prezența la JO de la Tokyo, în pericol
09 feb. 2021 ​Cupa României:Petrolul Ploiești s-a calificat în sferturi (3-0 vs Poli Iași) / Dunărea Călărași, victorie la "masa verde" cu Turris
09 feb. 2021 Moartea lui Kobe Bryant: Care a fost cauza prăbușirii elicopterului în care s-a aflat starul NBA
09 feb. 2021 ​Europa League: Meciul dintre Benfica și Arsenal se va disputa la Roma
08 feb. 2021 ​LiveText Mihaela Buzărnescu vs Bianca Andreescu (de la ora 07:00)
08 feb. 2021 ​​Australian Open: Irina Begu pierde în primul tur și ratează duelul cu Serena Williams
08 feb. 2021 VIDEO Liga 1: FC Voluntari, victorie importantă pe terenul Viitorului
08 feb. 2021 Rugby: Federația solicită MTS să comunice care sunt ''grupurile de interese'' din jurul stadionului Arcul de Triumf
08 feb. 2021 Mondialul Cluburilor: Bayern Munchen s-a calificat în finală (2-0 vs Al Ahly) - "Dublă" pentru Lewandowski
08 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: CFR Cluj pierde la Botoșani și ratează iar ocazia de a urca pe primul loc
08 feb. 2021 ​Europa League: Meciul dintre Molde și Hoffenheim se va juca la Villarreal
07 feb. 2021 ​Liga Campionilor (handbal f): SCM Râmnicu Vâlcea, victorie în deplasare (26-25 vs Odense Handbold)
07 feb. 2021 VIDEO Liga 1: Victorie importantă pentru Gaz Metan Mediaș (1-0 vs Chindia Târgoviște)
07 feb. 2021 Australian Open: Duel românesc în primul tur al probei de dublu feminin / Cu cine face pereche Simona Halep
07 feb. 2021 Manchester City, lider detașat în Premier League / Formația lui Pep Guardiola, victorie categorică pe Anfield (4-1 vs Liverpool)
07 feb. 2021 VIDEO Rugby: Țara Galilor s-a impus cu emoții în fața Irlandei, scor 21-16
07 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: FCSB vs Academica Clinceni 0-1 / Mladen Jutric, decisiv pentru oaspeți
07 feb. 2021 ​Mondialul Cluburilor: Tigres UANL s-a calificat în finală (1-0 vs Palmeiras)
06 feb. 2021 Bundesliga: Borussia Dortmund a înregistrat a opta înfrângere în 20 de etape (1-2 vs Freiburg)
06 feb. 2021 ​La Liga: Real Madrid, victorie după ce a revenit de la 0-1 / Raphael Varane, decisiv pentru campioană
06 feb. 2021 Ladislau Boloni, victorie în campionatul Greciei după un meci cu cinci goluri
06 feb. 2021 Serie A: Juventus a urcat pe podium, după ce a câștigat meciul cu AS Roma
06 feb. 2021 VIDEO Liga 1: CSU Craiova vs Dinamo București 1-0 / Andrei Ivan a adus victoria gazdelor
06 feb. 2021 ​Ligue 1: Olympique Lyon, lider provizoriu după ce s-a impus la scor de neprezentare
05 feb. 2021 VIDEO Ashleigh Barty și Serena Williams, victorii muncite în sferturi / Cele două se vor duela pentru un loc în finală
05 feb. 2021 VIDEO Thomas Tuchel, victorie în fața lui Jose Mourinho - Chelsea a urcat pe locul 6 după derbiul cu Tottenham
05 feb. 2021 ​LiveText Irina Begu vs Naomi Osaka (de la ora 9:45)
05 feb. 2021 ​WTA Gippsland Trophy: Monica Niculescu și Patricia Țig, eliminate în sferturi / Simona Halep s-a retras din proba de dublu
05 feb. 2021 Murray River Open: Horia Tecău, victorie în primul meci alături de noul său partener
05 feb. 2021 Andre Onana, portarul echipei Ajax Amsterdam, a fost suspendat 12 luni pentru dopaj
05 feb. 2021 ​Champions League: Unde ar putea avea loc meciul dintre Borussia Monchengladbach și Manchester City
05 feb. 2021 IFFHS: Cristiano Ronaldo, cel mai valoros jucător european al deceniului 2011-2020
05 feb. 2021 SCM Râmnicu Vâlcea: Antrenorul Florentin Pera și patru jucătoarea strâine și-au prelungit contractele
05 feb. 2021 ​VIDEO Alexandru Mitriță a înscris pentru Al Ahli, după o cursă de 50 de metri (4-2 vs Al Wahda)
05 feb. 2021 Liga 1: Sepsi Sfântu Gheorghe vs Poli Iași 3-3 / Oaspeții au egalat la ultima fază
05 feb. 2021 Zinedine Zidane s-a enervat într-o conferință de presă: "Nu cred că merit un asemenea tratament"
04 feb. 2021 ​VIDEO Ianis Hagi a adus victoria lui Rangers cu un șut de la marginea careului
04 feb. 2021 ​VIDEO Liverpool pierde din nou pe Anfield (0-1 vs Brighton) - Titlul, tot mai departe de "cormorani"
04 feb. 2021 Ligue 1: Victorii pentru Lille, Lyon și PSG / Nice, formația pregătită de Adrian Ursea, învinsă de AS Monaco
04 feb. 2021 VIDEO ​Cupa Spaniei: FC Barcelona s-a calificat în semifinale / Catalanii erau conduși cu 2-0 în minutul 87
04 feb. 2021 Meciurile de la Melbourne se vor relua vineri, după ce 160 de sportivi au fost testați / Ce se va întâmpla cu Australian Open
04 feb. 2021 ​VIDEO Ce a spus Ianis Hagi, după ce a fost decisiv pentru Rangers în meciul cu St. Johnstone
04 feb. 2021 ​JO Tokyo: Yoshiro Mori nu intenţionează să demisioneze - El a fost criticat după ce a afirmat că femeile au probleme în a fi concise
04 feb. 2021 "Seara trecută a fumat, a băut vin, a luat pastile" - Noi dezvăluiri despre moartea lui Diego Maradona
04 feb. 2021 Tuttosport: Cristiano Ronaldo vrea să își prelungească înțelegerea cu Juventus
04 feb. 2021 Care este cel mai sportiv oraș din lume - Bucureștiul nu se află în Top 50
04 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: Academica Clinceni vs UTA Arad 0-3 / Liviu Antal, gol în secunda 27
04 feb. 2021 Programul zilei de vineri la Gippsland Trophy - Când vor juca Simona Halep și Irina Begu
04 feb. 2021 Mondialul Cluburilor: Tigres UANL s-a calificat în semifinale (2-1 vs Ulsan Hyundai)
04 feb. 2021 ​Liga 1: FC Botoșani, revenire spectaculoasă împotriva Chindiei Târgoviște, scor 3-2
04 feb. 2021 Al Hilal, echipa antrenată de Răzvan Lucescu, învinsă după ce a primit gol în minutul 90+7
04 feb. 2021 ​Rugby Europe Championship: România a câștigat la "masa verde" meciul cu Belgia, scor 28-0
04 feb. 2021 VIDEO ​Liga 1: CFR Cluj, victorie obținută în minutul 90+2 (2-1 vs FC Viitorul)
04 feb. 2021 Probleme pentru RB Leipzig / Liverpool nu poate intra în Germania - Formația din Bundesliga poate pierde meciul la "masa verde"
04 feb. 2021 ​Mondialul Cluburilor: Al Ahly s-a calificat în semifinale (1-0 vs Al Duhail)
03 feb. 2021 ​LiveText Simona Halep vs Laura Siegemund (în jurul orei 05:30)
03 feb. 2021 ​Liga 1: Astra Giurgiu, victorie categorică în deplasare (3-1 vs FC Voluntari)
03 feb. 2021 ​FIBA Europe Cup: CSU Sibiu și CSM Oradea și-au aflat adversarele din optimi
03 feb. 2021 "Femeile vorbesc prea mult la şedinţe" - Cui îi aparține comentariul care a stârnit reacții dure pe rețelele sociale
03 feb. 2021 ​Premier League: Victorii în deplasare pentru Manchester City și Leicester
02 feb. 2021 ​Champions League: Meciul dintre RB Leipzig și Liverpool, în pericol din cauza coronavirusului
02 feb. 2021 SuperLig: Marius Șumudică a obținut doar o remiză, după ce echipa sa a deschis scorul în minutul 85
02 feb. 2021 ​Liga 1: Poli Iași vs CSU Craiova 0-3 / Oltenii au pus capăt seriei de remize
02 feb. 2021 Bayer Leverkusen, eliminată din Cupa Germaniei de o echipă din liga a patra
01 feb. 2021 Fiul lui Dennis Bergkamp a semnat cu o echipă din liga a doua engleză
01 feb. 2021 Gianni Infantino: "Fotbaliştii profesionişti nu sunt prioritari la vaccinare"
01 feb. 2021 Hertha Berlin a transferat un jucător cu cinci titluri de campion al Italiei în palmares
01 feb. 2021 ​VIDEO Liga 1: CFR Cluj, la un punct în spatele liderului FCSB (1-0 vs Chindia Târgoviște) / Cum arată clasamentul după 20 de etape